I. évfolyam 2. szám 2012. szeptember 26.

Októberi felső tagozatos megemlékezések időpontjai:

 

Aradi vértanúk napja október 5-én, pénteken 12 órakor az iskolában.

 

Az 1956-os forradalom és szabadságharc 56. évfordulója október 19-én, pénteken 12 órakor a művelődési ház színháztermében.

 

Iskolai ünnepeken tanulóink az alkalomnak megfelelő öltözékben jelenjenek meg: lányok fehér blúz, sötét alj; fiúk fehér ing, sötét nadrág.

 


Szombati munkanapok

 

Az őszi szünet 2012. október 29-től november 4-ig tart.

A szünet előtti utolsó tanítási nap október 27. (szombat), a szünet utáni első tanítási nap november 5. (hétfő).

 

 

október 27.

hétfői órarend

 

november 10.

 pénteki órarend

 

 

Szakköri foglalkozások, korrepetálások időpontjai

 

Acsai László

 

szivacskézilabda

hétfő 7. óra

13.45-14.30

Gregorné

Rácz Ildikó

sportszakkör (alsós)

csütörtök 6. óra

12.50-13.35

Keczölné

Fekete Ilona

magyar korrepetálás 8. évf.

csütörtök 7. óra

13.45-14.30

Keczölné

Fekete Ilona

magyar korrepetálás

7.évf.

szerda 6. óra

12.50-13-35

Konczné

Márton Dorottya

iskolarádió

3.a

kedd 5. óra

11.55-12.40

Konczné

Somogyi Edit

magyar előkészítő 8.évf.

szerda 7. óra

13.45-14.30

Konczné

Somogyi Edit

angol  8.évf.

tehetséggondozás

csütörtök 7. óra

13.45-14.30

Kovácsné

Gyarmathi Krisztina

informatika

4. évf.

kedd 7. óra

13.45-14.30

Kovácsné

Gyarmathi Krisztina

informatika

3. évf.

csütörtök 7. óra

13.45-14.30

Laczkó Éva

 

szivacskézilabda

szerda 6. óra

12.50-13.45

Ofelláné

Horváth Bernadett

matematika szakkör

7. évf.

szerda 7. óra

13.45-14.30

Ofelláné

Horváth Bernadett

matematika szakkör

5-6. évf.

csütörtök 7. óra

13.45-14.30

Palyagáné

Keczöl Anita

olasz szakkör

kedd, szerda

16.00-16.45

Pap Éva

 

történelem

korrepetálás 5-8.évf.

hétfő 6. óra

12.40-13.35

Szabóné

Varró Julianna

matematika

előkészítő 8. évf.

péntek 6-7. óra

12.50-13.35

13.45-14.30

Tóthné

Balázs Edit

angol nyelvvizsga előkészítő 7-8. évf.

kedd 7. óra

13.45-14.30

Tóthné

Balázs Edit

angol korrepetálás

4-8. évf.

szerda 7. óra

13.45-14.30

Tóthné

Jámbor Éva

német szakkör

kezdő

hétfő 6. óra

12.50-13.35

Tóthné

Jámbor Éva

német szakkör

haladó

kedd 7. óra

13.45-15.15

Tóthné

Jámbor Éva

rajz

csütörtök 7. óra

13.45-14.30

Varró Vivien

 

kézilabda

szerda, csütörtök

13.45-14.30

Varróné

László Ilona

kézműves szakkör

szerda 7. óra

13.45-14.30

KSK

foci

évfolyamonként változó

 

Hirdetések

 

·                   Kérjük a szülőket, hogy folyamatosan figyelmeztessék gyerekeiket: vigyázzanak értékeikre, fokozottan ügyeljenek a felszerelésükre. Hasznos lehet nevet, monogramot írni a cipőkbe, ruhákba, írószerekre.

·                   A tavalyi tanévben elhagyott holmikat október 15-ig őrizzük, a portán átvehetők.

 

·                 A gyermekeket csak a lépcsőházi bejáratig kísérjék, a pedagógusokkal előzetesen egyeztetett időpontban beszélhetnek.

·                 A lépcsőházi bejáratot 7.45 órakor zárjuk.

 

 

Programok

 

Ø  Október 2. Fotózás alsó tagozat

Ø  Október 3. Fotózás felső tagozat

Ø  Október 5. PÁLYAVÁLASZTÁSI BÖRZE Sülysápon, a Wass Albert Művelődési Házban 16-19 óráig.

           14 középiskola mutatkozik be, a program ingyenes.

 7.-8. osztályos tanulóknak és szüleiknek ajánljuk.

Ø  Október 12. Szüreti mulatság a felső tagozatosok részére

Ø  Pályaválasztási előadás szülői értekezlet keretében (8. o.)

Ø  Kerékpártúra, gyalogtúra az alsó tagozatosok részére (megfelelő időjárás esetén).

Ø  Október végén PAPÍRGYŰJTÉS.

Ø  November 10. Márton napi bál (SZMK szervezésében)

Ø  November 12-16. NYÍLT HÉT

Ø  November 19-23. Egészséghét

 

 

Az Iskolai Hírlevél olvasható a www.kokasuli.hu honlapon is.

Aki továbbra is szeretné kézhez kapni az újságot, kérjük, töltse ki a megrendelőlapot, és juttassa el gyermeke osztályfőnökéhez. Testvérek egy példányt igényeljenek!