Alsós mesemondó verseny

" A mese az az ábécéskönyv, amelyből a gyermek megtanul saját lelkében olvasni."

(Bruno Bettelheim)

                                                                                             

Legnagyobb örömünkre március 22-én délután ismét megrendezhettük az alsósok mesemondó versenyét, ami iskolánkban évek óta hagyománynak számít. A gyerekek nagy izgalommal és szorgalommal készültek, csodálatos meséket hoztak el nekünk ezen a szép délutánon.

Az 1-2. osztályosok közül 11-en, míg a 3-4. osztályosok közül 7-en kápráztattak el bennünket a tudásukkal, tehetségükkel. A verseny nagyon szoros volt, változatos stílusú előadásokkal készültek diákjaink. Mindig öröm látni és hallani, ahogyan egy gyermek saját személyisége megeleveníti a tréfás vagy komolyabb történeteket. Emléklappal és apró ajándékkal kedveskedtünk mindenkinek, a helyezettek jutalomkönyvben részesültek.

Helyezettek: 1-2. osztályban:

1. Németh Katica 2. b (felkészítő: Szalainé Ollé Mónika)

2. Dóczi Dominik 2.a (felkészítő: Varró Vivien)

3. Antal Sarah Dee 1.a (felkészítő: Balázs Zsuzsanna)

Különdíj: Rafael Roland 1.b (felkészítő: Hangodi Mária)

Helyezettek: 3-4. osztályban:

1. Varró Jázmin 3.b (felkészítő: Sótiné Laczkó Gabriella)

2. Csiki Attila 4.a (felkészítő: Papp László)

3. Lakk Anna 4.b (felkészítő: Szabó Zsuzsanna)

Különdíj: Turai Balázs   4.a (felkészítő: Papp László)

Alsós mesemondó verseny

Kedves látogató!

További képeket a kókai iskoláról, az iskola életével kapcsolatban a galériában találhat az alábbi linkre kattintva.